Znów zderzenie u zbiegu Wilanowskiej i Rolnej

Ulice

Lech Marcinczak /tvnwarszawa.plKolejne zderzenie w al. Wilanowskiej

Na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rolnej doszło do kolejnej kolizji. Informacje dostaliśmy od internautów na warszawa@tvn.pl i Kontakt24.

"Kolejna kolizja na al. Wilanowskiej" – napisał w czwartek przed godz. 15 na warszawa@tvn.pl Jacek.

Potwierdza to policja. - Zderzyły się dwa samochody: mazda i honda. Mogą być utrudnienia w ruchu – mówi Edyta Adamus z biura prasowego komendy stołecznej.

Nowe światła w tydzień

PO TYM, JAK W UBIEGŁYM TYGODNIU W WYNIKU WYPADKU ZNISZCZONA ZOSTAŁA SYGNALIZACJA ŚWIETLNA, NA MAPIE WARSZAWY POJAWIŁ SIĘ NOWY NIEBEZPIECZNY PUNKT - CZYTAJ WIĘCEJ.

W ciągu ostatnich dni dochodziło w tym miejscu do wypadków i kolizji. Poszkodowanych zostało 7 osób. "Posterunek" w tym miejscu zrobili sobie laweciarze.

Jak już pisaliśmy, jeszcze w piątek dzielnica Mokotów ma wybrać firmę, która odbuduje sygnalizację na niebezpiecznym skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ulicy Rolnej. Na nowe światła trzeba będzie jednak poczekać nawet tydzień.

Do pierwszego zdarzenia doszło 13 sierpnia w środę. Po uderzeniu w mini BMW ścięło słup sygnalizacji świetlnej, który runął na jezdnię. Od tego momentu sygnalizacja nie działa.

Dwie osoby są ranneTomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl

W czwartek dokładnie w tym samym miejscu zderzyły się opel i dostawczy fiat.

Wypadek w al. Wilanowskiej Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl

W miniony piątek na skrzyżowaniu zderzyły się passat i toyota.

Do pierwszej kolizji doszło w środę 20 sierpnia. Jeden z samochodów wpadł na drogę rowerową i ściął słup sygnalizacji świetlnej.

Kolejne zderzenie na WilanowskiejArtur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.pl

W czwartek na tym skrzyżowaniu doszło do kolejnej kolizji. Jak informował reporter tvnwarszawa.pl, uszkodzone zostały trzy auta:

Kolejne zderzenie przy WilanowskiejLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

ran/r