Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Znów kolizja na S8, tym razem od strony Janek

Warszawa

targeoKolizja na S8, na wjeździe do Warszawy

Cztery samochody osobowe zderzyły się na trasie S8, między węzłami Wypędy a Opacz. Zablokowany był jeden pas ruchu w stronę Warszawy.

Kolizja miała miejsce na wysokości miejscowości Puchały, pod Warszawą. Poinformowały o nim w komunikacie służby drogowe Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. "Doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych, brak osób rannych" - czytamy w informacji.Jak powiedziała nam Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, samochody, które się zderzyły to: volvo, audi, ford i mazda. - Nikomu nic się nie stało, wszyscy kierujący byli trzeźwi - powiedziała.

Zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Warszawy. Utrudnienia trwały do około 11.

Kolizja przy Powązkowskiej

Z utrudnieniami w piątek rano trzeba było liczyć się również na innym odcinku S8 - w rejonie Powązkowskiej i Maczka zderzyły się dwa auta osobowe i jeden ciężarowy. Nikomu nic się nie stało, ale kolizja przez kilka godzin utrudniała ruch w kierunku Poznania.

Zderzenie na S8
targeo

CZYTAJ TAKŻE O CZWARTKOWEJ KOLIZJI NA TRASIE SIEKIERKOWSKIEJ:

Kolizja na Trasie Siekierkowskiej
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

kw/r