Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Zmiany na Waryńskiego

  Ulice

  | Fakty TVNfot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl

  Do 12 czerwca zamknięta dla ruchu będzie jezdnia ul. Waryńskiego w stronę al. Armii Ludowej w rejonie skrzyżowania z ul. Nowowiejską. Ruch w obydwu kierunkach został przełożony na jezdnię w kierunku centrum.

  Utrudnienia są związane z remontem torowiska i obejmują rejon skrzyżowania z ul. Nowowiejską i trwają od połowy maja. Teraz robotnicy zamknęli jezdnię Waryńskiego w kierunku al. Armii Ludowej.

  Kierowcy jadący ulicą Waryńskiego do centrum mają do dyspozycji jeden pas ruchu. Natomiast ruch w kierunku al. Armii Ludowej i Mokotowa odbywa się po dwóch pasach. - Nie ma większych utrudnień w ruchu - mówił w niedzielę Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

  Poniedziałek bez paraliżu

  W poniedziałkowy poranek ruch był już zdecydowanie większy. - Tworzą się korki, ale o paraliżu nie możemy mówić - informuje Dawid Krysztofiński reporter tvnwarszawa.pl.

  fot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl | Fakty TVN

  Nowowiejska zamknięta

  Nadal wyłączona z ruchu jest ul. Nowowiejska na odcinkach pomiędzy Waryńskiego a pl. Politechniki oraz pomiędzy ul. Waryńskiego a pl. Zbawiciela.

  Wyłączenie ruchu tramwajowego na ul. Nowowiejskiej potrwa do 12 czerwca. Wszystkie prace zakończą się 31 lipca.

  Mapy dostarcza Targeo.pl

  su/mz