Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zmiany na budowie metra dopiero w czwartek

Warszawa

Urząd MiastaZamknięcie ulic

Znowu nie udało się wprowadzić zmian na placu Powstańców Warszawy i ul. Świętokrzyskiej. - Plany pokrzyżowała nam pogoda - przyznaje Mateusz Witczyński, rzecznik konsorcjum budującego metro.

- Nie udało się zbudować drogi, którą chcemy poprawadzić jeden z objazdów - wyjaśnia w rozmowie z tvnwarszawa.pl Witczyński. Jak dodaje, zmianny zostaną wprowadzone w czwartek późnym popołudniem.

To kolejna już zmiana planów. Pierwotnie ograniczenia w ruchu w związku z budową II linii metra miały obowiązywać już od poniedziałku.

Co czeka kierowców?

Przejazd w kierunku ulicy Mazowieckiej ma zostać poprowadzony przez parking, który znaduje się przy Prudentialu. Budowa rozszerzy się również na dostepny jeszcze fragment ulicy Świętokrzyskiej, która zostanie zamknięta po obu stronach skrzyżowania z Mazowiecką. Pomiędzy ulicami Jasną i Czackiego a placem budowy powstaną parkingi.

par