Ulice

Zła pogoda, wysyp wypadków i kolizji. Są ranni

Ulice

[object Object]
Zderzenie karetki z taksówkąTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/4

Gorsze warunki pogodowe zbierają żniwo. Od rana pada deszcz, a w mieście co chwilę dochodzi do jakiegoś zderzenia. Na Mokotowie doszło do kolizji taksówki i karetki, na Andersa kierowca hyundaia potrącił pieszego, na Kondratowicza zderzyły się dwa samochody, a na Żołnierskiej ciężarówka najechała na autokar z dziećmi.

Około godziny 9.30 na skrzyżowaniu Idzikowskiego z Witosa zderzyła się karetka prywatnej firmy medycznej z samochodem marki Ford. - Nikt nie został ranny - poinformował Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Na skrzyżowaniu Kondratowicza i Przy Grodzisku zderzyły się dwa samochody osobowe. - Jak wynika z relacji świadków, po zderzeniu jeden z samochodów ściął latarnię i słupki odgradzające przystanek, po czym jedna osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia, zostawiając auto na miejscu - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Inne zdarzenie miało miejsce na Żołnierskiej, nad Czwartaków, w kierunku do centrum. Tam ciężarówka typu lora, czyli taka która przewozi samochody (była pusta w momencie zderzenia), najechała na autokar przewożący dzieci. - Jedna osoba osoba przebadana na miejscu, ale nic się nie stało i ostatecznie nikt nie pojechał do szpitala. Oba pojazdy są uszkodzone i zajmują prawy pas, jednak korka nie ma - informował Zieliński.

Na miejsce przyjechało pogotowie, straż pożarna i policja.

I wiele innych

Z kolei Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji przekazał, że w tym samym czasie w Warszawie doszło jeszcze do kilku innych zdarzeń. - Na skrzyżowaniu Muranowskiej z Andersa hyundai potrącił pieszego, który został opatrzony na miejscu. Na Szucha zderzyła się mazda z toyotą, jedna osoba została ranna. Natomiast na Rzeczypospolitej doszło do potrącenia rowerzysty - wymienił.

Wcześniej na tvnwarszawa informowaliśmy, że około 5.30 na Prymasa Tysiąclecia samochód dostawczy wjechał w barierki.

Na ulicy Głębockiej toyota uderzyła w latarnię, a autobus zawisł na wysepce.

Do kolizji doszło również na skrzyżowaniu Grójeckiej z Wawelską. Zderzyły się trzy auta.

Trudne warunki panowały również na drodze krajowej nr 17. Tam zderzyło się seicento z ciężarówką.

Około południa na Żoliborzu audi wjechało w wóz strażacki, który jechał do pożaru.

mp/r

Pozostałe wiadomości