Zderzenie dwóch aut. Oba zatrzymały się na słupach energetycznych

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie mercedesa i auta dostawczego w Zielonce
Zderzenie mercedesa i auta dostawczego w Zielonce
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie mercedesa i auta dostawczego w Zielonce

Samochód osobowy zderzył się z autem dostawczym w Zielonce. Oba auta wpadły następnie na słupy energetyczne. Jedno z nich uszkodziło też ogrodzenie pobliskiej posesji.

Do zderzenia doszło przed południem w rejonie skrzyżowania ulic Kołłątaja i Staszica. - Uczestniczyły w nim dostawczy ford transit oraz luksusowy mercedes. Mercedes przebił się przez ogrodzenie posesji, skosił znak drogowy i uderzył w słup energetyczny. Samochód dostawczy także zakończył jazdę na innym słupie energetycznym - relacjonował Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Jak przekazał nam Sławomir Balcerak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, dwie osoby zostały zabrane do szpitala na badania. Nieco później Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji poinformowała, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Oznacza to, że ostatecznie po badaniach nikt nie wymagał hospitalizacji. - Kierowcy byli trzeźwi - dodała.

Nasz reporter opisywał, że samochód dostawczy ma urwane lewe koło i mocno rozbity przód. Rozległe zniszczenia w przedniej części pojazdu są także widoczne na mercedesie. Służby wyjaśniają, dlaczego doszło do zderzenia.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości