Zginęły trzy osoby, w tym dziecko. Tragiczny wypadek w Wołominie

Warszawa

TVN24Śmiertelny wypadek w Wołominie

Tragiczny wypadek w Wołominie. Trzy osoby zmarły po zderzeniu dwóch aut. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że podróżujący audi jechali od strony centrum Wołomina w kierunku ulicy 1 Maja. Kierowca toyoty poruszał się ulicą 1 Maja od strony ulicy Niepodległości w kierunku Kobyłki.

- Prawdopodobnie na skrzyżowaniu 1 Maja i Reja kierowca audi wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej toyocie. Ta druga uderzyła w lewy bok audi. 20-letni kierujący toyotą przeżył z obrażeniami trafił do szpitala - informuje nas Tomasz Sitek, rzecznik wołomińskiej komendy policji.

Zginęła rodzina

Na miejscu zginęli podróżujący audi. - 20-letni mężczyzna kierowca audi, 42-letnia kobieta i 7-letnia dziewczynka. Samochodem jechała matka z dwojgiem dzieci - dodaje Tomasz Sitek.

Jak podała policja, do wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 18.30. Działania policjantów trwała do północy.

- W wyniku zderzenie trzy osoby z audi poniosły śmierć. Dwoje dorosłych i dziecko. Jedna osoba z toyoty jest ranna, trafiła do szpitala – informował w niedzielę Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej komendy.

Droga w tym miejscu była nieprzejezdna przez kilka godzin. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zderzenia. – Czynności będą prowadzone w obecności prokuratora – zaznaczył Świstak.

ran/mś