Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Zginęli rodzice i trzyletnie dziecko. Tragedia pod Nieporętem

Ulice

Tragiczny wypadek pod Nieporętem Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Trzy osoby zginęły we wtorek w wypadku na drodze numer 631 w Wólce Radzymińskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ofiary to rodzice i ich 3-letnie dziecko. Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt24.

Jak przekazał redakcji Kontaktu 24 dyżurny straży pożarnej w Legionowie w zderzeniu dwóch aut zginęły 3 osoby. Jak mówił tuż po wypadku strażak, na miejscu mogły być też osoby ranne. Po godzinie 18 okazało się, że bilans ofiar i rannych nie zmienił się.

W akcji na miejscu bierze udział kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz prokurator.

- Do wypadku doszło kilometr za Wólką Radzymińską w kierunku Marek. Doszło tam do zderzenia renault i samochodu pomocy drogowej - poinformowała kom. Ewa Szymańska z zespołu prasowego stołecznej policji.

Podczas wyprzedzania

Na miejsce pojechał nasz reporter. Jak relacjonował po godzinie 17.30 nie było tam już pogotowia, za to pojawił się prokurator.

- Samochody wpadły do rowu. Służby rozpoczęły wyciąganie lawety, osobówka prawdopodobnie znajduje się jeszcze głębiej. Teren jest ogrodzony czerwonym parawanem, a droga jest kompletnie zablokowana - relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania. - Samochód osobowy chciał uniknąć czołowego zderzenia i zawadził o samochód ciężarowy, a następnie wylądował w rowie. W wypadku komunikacyjnym zginęły trzy osoby, prawdopodobnie była to rodzina - poinformował prokurator Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Miejsce tragicznego wypadkutargeo

md/mś