Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Zepsuty autobus zablokował tramwaje

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plAutobus zepsuł się na torowisku

W al. Solidarności, na wysokości cerkwi zepsuł się autobus komunikacji miejskiej. - Były utrudnienia w ruchu. Nie jeździły tramwaje w kierunku mostu Śląsko-Dąbrowskiego - mówił Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl.

Do zdarzenia doszło około 11.45. - Autobus zepsuł się na wysokości cerkwi, obok przystanku Dw. Wileński. Z racji tego, że w tym miejscu autobusy jeżdżą po torowisku, ruch tramwajowy w kierunku mostu był wstrzymany - mówił Artur Węgrzynowicz.

Utrudnienia dotyczyły linii 4, 13, 23 i 26, które kierowano na trasy objazdowe: Targową, Ratuszową i Jagiellońską. - Stały też autobusy miejskie, które tędy jeżdżą, na przykład linia 160 - dodał Węgrzynowicz.

Ruch w przeciwnym kierunku odbywał się normalnie. Na miejscu pracowały służby, które ściągnęły zepsuty autobus z torowiska.

O godzinie 12.20 wznowiono ruch tramwajowy i zakończyły się utrudnienia.

kw//ec