Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zderzył się z tramwajem

Warszawa

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

Do niegroźnej kolizji doszło w poniedziałek rano na Młocinach w Warszawie. Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zderzył się z tramwajem. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścili w serwisie Kontaktu reporterzy 24 azwoll i jacekzbielan.

- Do zderzenie auta osobowego z tramwajem linii 5 doszło na skrzyżowaniu Nocznickiego z 30. pułku Strzelców Kaniowskich przy metrze Młociny - napisał azwoll.

- Kierowca czerwonej osobówki jadący ul. Nocznickiego przy stacji metra Młociny w Warszawie wjechał pod tramwaj linii 5. Po krótkiej przerwie ruch tramwajów został przywrócony - poinformował jacekzbielan.

Bez OC

- W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu była też potrzebna interwencja policji, jak się okazało kierowca osobówki nie miał w chwili stłuczki ubezpieczenia OC. Dopiero po pewnym czasie dowiózł mu je brat - poinformował tvnwarszawa.pl Rafał Marczak z biura prasowego KSP.

Czytaj też na Kontakcie 24.

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem, pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt 24.

js/as