Przygotuj się na:

ZMIANY NA OKRZEI

W związku z budową zabezpieczenia przeciwpowodziowego praskiego brzegu oraz przebudowy ciągu ulicy Wybrzeże Helskie i Wybrzeże Szczecińskie, w czwartek 16 lipca od około godziny 12 wykonawca wprowadzi zmiany w rejonie ulicy Okrzei.

Zderzenie trzech aut. Osoba podróżująca taksówką ranna

Ulice


Trzy samochody osobowe zderzyły się w popołudniowym szczycie na Ochocie. Osoba podróżująca taksówką trafiła do szpitala. Nasz reporter ostrzegał przed dużymi utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło około godziny 15 na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 oraz Szczęśliwickiej w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich.

- Zderzyły się renault, skoda należąca do warszawskiej korporacji taksówkowej oraz opel należący do wojska - opisywał Tomasz Zieliński reporter tvnwarszawa.pl

Jak dodał, dwa pasy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 były zablokowane. - Tworzą się ogromne korki - ostrzegał nasz reporter.

Na miejscu pracowały służby: straż pożarna, karetka oraz policja. - Jedna osoba, podróżująca taksówką została zabrana do szpitala - podawał Jarosław Florczak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

W piątek informowaliśmy też o utrudnieniach na Trasie Łazienkowskiej:

Kolizja na Trasie Łazienkowskiej Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

kz/b

Źródło zdjęcia głównego: warszawa@tvn.pl