Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Zderzenie trzech aut. Osoba podróżująca taksówką ranna

  TVN Warszawa


  Trzy samochody osobowe zderzyły się w popołudniowym szczycie na Ochocie. Osoba podróżująca taksówką trafiła do szpitala. Nasz reporter ostrzegał przed dużymi utrudnieniami w ruchu.

  Do zdarzenia doszło około godziny 15 na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 oraz Szczęśliwickiej w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich.

  - Zderzyły się renault, skoda należąca do warszawskiej korporacji taksówkowej oraz opel należący do wojska - opisywał Tomasz Zieliński reporter tvnwarszawa.pl

  Jak dodał, dwa pasy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 były zablokowane. - Tworzą się ogromne korki - ostrzegał nasz reporter.

  Na miejscu pracowały służby: straż pożarna, karetka oraz policja. - Jedna osoba, podróżująca taksówką została zabrana do szpitala - podawał Jarosław Florczak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

  W piątek informowaliśmy też o utrudnieniach na Trasie Łazienkowskiej:

  Kolizja na Trasie Łazienkowskiej
  Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

  kz/b