Zderzenie trzech aut na wjeździe do Warszawy

Warszawa

dosior / Kontakt 24Wypadek w Łazach

W poniedziałek po godz. 16 w miejscowości Łazy za Jankami zderzyły się trzy auta. Jak informowała policja, były duże utrudnienia w al. Krakowskiej w kierunku stolicy. Informację i zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24 od Dosiora.

Na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ul. Łączności w Łazach zderzyły się trzy samochody osobowe. - Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu są policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia - przekazał po godz. 17 Maciej Blachliński z komendy policji w Piasecznie. Policja podała, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

- Jedno auto jechało al. Krakowską w kierunku Warszawy, dwa pozostałe wyjeżdżały z ul. Łączności - dodał Robert Opas z komendy stołecznej policji.

Były duże korki

Jak ostrzegały służby, kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami na wjeździe do Warszawy. - Przez kilkadziesiąt minut przejazd al. Krakowską w kierunku Warszawy był zablokowany. Obecnie udrożniony został jeden pas - poinformował policjant.

Jak podawał serwis targeo.pl, kierowcy musieli zwolnić już na wysokości Jabłonowa. Po godz. 18.40 przywrócony został normalny ruch.

Wypadek w Łazach
targeo.pl

jk/b