Zderzenie trzech aut na S8. Korek w kierunku Żoliborza

Ulice

Artur Węgrzynowicz / TVN WarszawaZderzenie aut na S-8

Na trasie S,8 przed węzłem z ulicą Warszawską zderzyły się trzy auta. Na jezdni w kierunku Żoliborza wyłączony z ruchu pozostawał jeden pas. - Utworzyły się duże korki - informował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Normalny ruch został przywrócony po godz. 19.30.

Do kolizji doszło około godz. 17.30. Na jezdni w kierunku Żoliborza, przed węzłem z ulicą Warszawską zderzyły się trzy auta. - W wypadku brały udział fiat, toyota i peugeot. Sprawcą zdarzenia jest prawdopodobnie kierująca fiatem - informuje Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Taki przebieg zdarzeń potwierdza również nasz reporter, który udał się na miejsce. - Fiat uderzył w tył toyoty, a ta wpadła na kolejne auto - mówi Węgrzynowicz.

Na miejscu w ciągu kilku minut pojawiła się policja, straż pożarna i pogotowie. - Jedna osobo została lekko ranna. To kierująca fiatem. Przewieziono ją do szpitala - dodaje Świstak.

Duże utrudnienia na S8

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. Jak podała GDDKiA, początkowo samochody musiały poruszać się pasem awaryjnym. - W kierunku Żoliborza kierowcy stoją w kilkukilometrowym korku. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się bez zakłóceń - informował Węgrzynowicz.

Po godz. 19 kierowcy mogli już korzystać z dwóch pasów ruchu. - Nadal zablokowany pozostaje jeden pas w kierunku Żoliborza. Służby usunęły już jeden z pojazdów - podaje nasz reporter.

O godz. 19.40 GDDKiA poinformowała, że ruch na S,8 został przywrócony.

jk/r