Zderzenie trzech aut i pożar na obwodnicy

Ulice

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plZderzenie trzech aut

Na trasie S2 zderzyły się trzy samochody. Były utrudnienia w ruchu w stronę A2. W innym miejscu tej samej drogi spłonęło auto osobowe.

Policja dostała zgłoszenie o godzinie 9.00. Na trasie S2 za węzłem Opacz w kierunku węzła Konotopa. Zderzyły się trzy samochody: renault, volkswagen i audi.

- Jedna osoba narzekała na stan zdrowia, wezwaliśmy karetkę. Jesteśmy na miejscu - poinformowała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Później Tomasz Oleszczuk z KSP podał, że ostatecznie dwie osoby pojechały do szpitala. - W sprawie będzie wszczęte dochodzenie - dodał.

Reporter tvnwarszawa.pl tłumaczył, że do zderzenia doszło na bocznej drodze obwodnicy. - Są duże utrudnienia w ruchu. Jest też korek na S8 od miejscowości Wypędy - relacjonował Lech Marcinczak.

Jak podała po 9.20 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

Samochód w ogniu

Na tej samej trasie, między Alejami Jerozolimskimi a węzłem Opacz, na jezdni w kierunku Krakowa spłonął samochód osobowy. Informację potwierdził nam Piotr Rżysko ze straży pożarnej, a zdjęcia zdarzenia dostaliśmy na Kontakt 24.

Straż pożarna dostała zgłoszenie o godzinie 8.40. - W miejscu stłuczki aut i przy pożarze samochodu były prowadzone działania pruszkowskiej i warszawskiej straży pożarnej - poinformował Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie.

em/b/ran