Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Zderzenie trzech aut. Dwie osoby w szpitalu

Warszawa

Kasia, Kontakt 24Wypadek na Białołęce

Poważny wypadek na Zielonej Białołęce. Kierowca i pasażerka ucierpieli w wypadku, w którym zderzyły się dwa fordy i audi. Pierwsze informacje dostaliśmy na Kontakt 24.

"Rano (około 7.00) na rogu ulic Zdziarskiej i Mochtyńskiej miał miejsce wypadek. Jeden z samochodów stoi w poprzek. O ile osobówki się jakoś bokiem - chodnikiem - trawnikiem przecisną, to ciężarówki i autobusy całkowicie utknęły. Przejazd autobusów Mochtyńską w kierunku Kobiałka/Olesin i z powrotem, jest niemożliwy. Przejazd ze Zdziarskiej w Ostródzką jest zakorkowany ale przejezdny" - poinformował Kontakt 24 czytelnik.

Utrudnienia

Do wypadku doszło o godzinie 6.45 na skrzyżowaniu Ostródzkiej i Zdziarskiej. - Zderzyły się dwa fordy i audi - podała Iwona Jurkiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, ze dwie osoby zostały ranne - kierowca audi i pasażerka forda. - Kierowcy byli trzeźwi. Ulica Ostródzka jest zablokowana w obu kierunkach - ostrzegała Jurkiewicz.

Z kolei Zarząd Transportu Miejskiego informował, że autobusy linii 120 i 134 zostały skierowane na objazdy:

Zdziarska - Ruskowy Bród - Mańkowska - Fajna - Mochtyńska.

Około godziny 9 droga została odblokowana.

Zderzenie na Białołęce
targeo

Niedawno pisaliśmy o innym poważnym wypadku na Białołęce:

Akcja służb na BiałołęceLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kz/pm