Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zderzenie tira i dwóch osobówek. "Nie żyje kierowca"

Warszawa

Śmiertelny wypadek pod Nowym Dworem MazowieckimArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Jedna osoba nie żyje po zderzeniu dwóch aut osobowych i tira na drodze krajowej 62 niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Przejazd jest zablokowany w obu kierunkach. Na miejscu pracuje prokurator.

Do wypadku doszło około godz. 9 w miejscowości Kikoły.

- Zderzyły się dwa samochody osobowe i tir, byli w nich tylko kierowcy - mówi tvnwarszawa.pl mł. asp. Szymon Koźniewski z policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak zaznacza, zginął kierowca peugeota, który miał 19 lat.

- Kobieta z opla trafiła do szpitala, a prowadzący tira nie został hospitalizowany. Oboje byli trzeźwi - zaznacza Koźniewski.

Przyjechał prokurator. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Utrudnienia w ruchu

Droga jest całkowicie zablokowana. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia powinny zakończyć się około godz. 12.30. Wytyczono objazd przez Nasielsk.

Na miejsce pojechał nasz reporter. Jak relacjonuje Artur Węgrzynowicz, wszystkie pojazdy są w rowie. - Przyjechał tu ojciec rannej kobiety. Relacjonowała mu, że do wypadku doszło podczas wyprzedzania. Peugeot, który wykonywał ten manewr, zderzył się z tirem - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

I dodaje, że pojazdy są okopcone.

ran/mś