Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Zderzenie pięciu aut i radiowozu na Ochocie. Są poszkodowani

Ulice

Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie na Ochocie

Sześć samochodów zderzyło się na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 r. i Szczęśliwickiej. W wypadku brał udział radiowóz. Według służb cztery osoby są ranne.

- Są cztery osoby poszkodowane w tym policjant i policjantka. Zajmują się nimi ratownicy medyczni. Na miejscu są cztery karetki - mówił reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, który przyjechał na miejsce.

I dodał, że to efekt zderzenia sześciu samochodów, w tym radiowozu.

Policja potwierdza, że doszło do wypadku z udziałem policyjnego auta. - Najprawdopodobniej funkcjonariusze jechali na sygnałach - dodaje Edyta Adamus z sekcji prasowej stołecznej komendy.

"Rozbieżne relacje świadków"

- Relacje świadków są rozbieżne, jedni twierdzą, że samochód policyjny jechał na sygnałach świetlnych i dźwiękowych, natomiast inni, że nie - relacjonował Węgrzynowicz. - Pojazdy stoją porozrzucane na trzech pasach. Dwa z nich w tym radiowóz w przeciwnym do kierunku jazdy. Policja będzie ustalała okoliczności i przyczyny zderzenia - dodał.

I relacjonował, jak mogło dojść do wypadku. - Wszystko wskazuje na to, że radiowóz jechał ulicą Bitwy Warszawskiej 1920r. w kierunku Alej Jerozolimskich. Na skrzyżowaniu ze Szczęśliwicką doszło do zderzenia z mazdą. Oba pojazdy przejechały na przeciwległy pas ruchu i doszło do czołowego zderzenia z kolejnymi samochodami – mówił Artur Węgrzynowicz.

Jak informował Węgrzynowicz, były duże utrudnienia w ruchu. Zablokowana była Bitwy Warszawskiej 1920r. w kierunku Grójeckiej. Zarząd Transportu Miejskiego podawał, że autobusy linii 136, 167, 186, 191, 208 były kierowane na trasę objazdową.

Mapy dostarcza Targeo.pl

skw/ran