Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Ulice

Zderzenie na Wale Miedzeszyńskim. Ranne trzy osoby, w tym dwoje dzieci

Ulice

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plWypadek na Wale Miedzeszyńskim

Na Wale Miedzeszyńskim pod Trasą Siekierkowską zderzyły się dwa auta. Do szpitala trafiła dwójka dzieci. Przejazd w tym rejonie był utrudniony przez kilka godzin.

- Do wypadku doszło około godz. 17.30. Toyota zderzyła się z mercedesem - przekazała Agnieszka Hamelusz ze stołecznej komendy.

Troje rannych

Na miejsce był nasz reporter Tomasz Zieliński. Jak poinformował, toyota jechała Wałem Miedzeszyńskim w kierunku ul. Fieldorfa, natomiast mercedes zjeżdżał z Trasy Siekierkowskiej na pas w kierunku Otwocka. - Obaj kierowcy twierdzą, że mieli zielone światło - relacjonował Zieliński.

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. - Do szpitala przewieziono troje osób podróżujących mercedesem, w tym dwoje dzieci - poinformowała Hamelusz.

Utrudnienia w ruchu

Przez kilka godzin kierowcy musieli liczyć z dużymi utrudnieniami. - Przejezdny jest jeden pas w kierunku Pragi i jeden w kierunku Otwocka. Tworzą się korki - przekazała przed godz. 18 policjantka.

Policjanci zakończyli swoją pracę po kilku godzinach. - Trasa jest już przejezdna. Samochody zostały usunięte przez służby - podała po godz. 21 Hamelusz.

jk/b