Ulice

Zderzenie na Trasie Łazienkowskiej. Dwie osoby w szpitalu

Ulice

Wypadek na Trasie Łazienkowskiej
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plWypadek na Trasie Łazienkowskiej

- Trzy samochody osobowe zderzyły się na Trasie Łazienkowskiej, na wysokości stadionu Legii - poinformował nasz reporter. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu w obu kierunkach.

Pierwsze zdjęcia zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Na miejsce pojechał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

- Zderzyły się trzy samochody osobowe: toyota, opel i volkswagen. Ten ostatni jest bardzo mocno uszkodzony. Przyjechały dwie karetki pogotowia, trzy zastępy straży pożarnej i policja - opisywał.

Funkcjonariusze potwierdzili zdarzenie. - Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala - powiedziała nam Marta Bejer z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Były utrudnienia

Jak podał z kolei Zieliński, volkswagen wjechał w tył toyoty, a opel w volkswagena. - Na jezdnię rozlały się płyny, które są sprzątane przez służby - relacjonował.

Nasz reporter ostrzegał też kierowców przed dużymi utrudnieniami w ruchu. Początkowo problemy występowały w obie strony. - Samo zderzenie miało miejsce na jezdni kierunku centrum, ale na przeciwnej rozstawiły się służby i też utrudniały przejazd - mówił. - Teraz pas w stronę Pragi jest już wolny, ale w stronę centrum nadal są duże utrudnienia - podał o godzinie 15.30.

Zniszczone pojazdy zostały przesunięte z trasy chwilę przed godziną 16.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy w środę o trudnych warunkach na drogach:

[object Object]
Trzeba uważać też na chodnikachTVN24
wideo 2/4

kw

Pozostałe wiadomości