Zderzenie na Rakowieckiej. Toyotą podróżował poseł Platformy

warszawa@tvn.plKolizja na Mokotowie

Samochód Kancelarii Sejmu, którym podróżował poseł Bogusław Sonik zderzył się z pojazdem kierowanym przez członka Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Do kolizji doszło w czwartek po południu na ul. Rakowieckiej.

"Jakaś czarna seria dzisiaj. Przed samochodem sejmowym w którym jechałem, nagły skręt na ciągłej linii podwójnej wykonał peugeot" - napisał na Twitterze poseł Platformy Obywatelskiej Bogusław Sonik.

Poseł był pasażerem toyoty, która zderzyła się z peugeotem. To drugie auto prowadził członek Sztabu Generalnego Wojska Polskiego (samochód był prywatny).

Kolizja miała miejsce około godz. 15.45 na ulicy Rakowieckiej, na wysokości budynku o numerze 4a. Jak ustaliła policja, przyczyną zdarzenia było zawracanie w nieprawidłowym miejscu przez kierowcę peugeota.

- Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na sprawcę nałożono mandat w wysokości 450 złotych. Nikt nie został ranny - poinformowała nas Ewa Sitkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.

jakaś czarna seria dzisiaj .przed samochodem sejmowym w którym jechałem,nagły skręt na ciągłej linii podwójnej wykonał peugeot. efekt widać pic.twitter.com/tuNMeEnsmm— Boguslaw Sonik (@SonikBoguslaw) 26 stycznia 2017

md/b

Źródło zdjęcia głównego: warszawa@tvn.pl

Pozostałe wiadomości