Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Zderzenie na Powązkowskiej. "Kierowca miał 2 promile"

Ulice

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPijany kierowca spowodował kolizję

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Powązkowskiej z Krasińskiego. Okazało się, że jeden z kierowców był pijany.

- Zderzyły się mercedes i volkswagen. Po zbadaniu alkomatem okazało się że kierowca mercedesa jest pijany. Ma 2 promile alkoholu - powiedziała Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu był nasz reporter. - Pijanemu kierowcy założono kajdanki, czeka na przyjazd radiowozu, ponieważ do zderzenia przyjechali funkcjonariusze na motocyklach - powiedział Artur Węgrzynowicz.

- To była kolizja, ale samochody są dość mocno uszkodzone. Nie nadają się do dalszej jazdy - dodał Węgrzynowicz.

Na miejscu były utrudnienia, ale pojazdy zostały potem zepchnięte na chodnik. Mercedes, którym jechał pijany kierowca, został odholowany na jego koszt na policyjny parking.

md/r