Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Zderzenie na placu Bankowym. Motornicza w szpitalu

Warszawa

Zderzenie tramwajów na pl. BankowymTVN24
wideo 2/2

W niedzielę wieczorem na placu Bankowym doszło do zderzenia tramwajów linii 15 i 20. Jak podała straż pożarna, jedna osoba została przewieziona do szpitala. Utrudnienia trwały około dwóch godzin.

- Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 21.24. Dotyczyło zderzenia dwóch tramwajów. Zadysponowane zastępy potwierdziły zgłoszenie - podał w rozmowie z reporterem TVN24 Michał Konopka z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej.

Zderzyły się składy linii 15 i 20. - Poszkodowana została motornicza jednego z tramwajów, która uskarża się na ogólne złe samopoczucie i bóle. Została zabrana do szpitala na dalsze badania - powiedział strażak.

Informacje i zdjęcia otrzymywaliśmy również na Kontakt 24. "W jadącą aleją Solidarności "20" uderzył tramwaj linii 15. Wykolejony został drugi i trzeci człon tramwaju linii 20. Na miejscu pojawiły się wszelkie służby - Nadzór Ruchu Tramwajów Warszawskich, karetka pogotowia, policja, straż pożarna, oraz wozy wsparcia technicznego. Specjalistyczny dźwig tramwajowy, wóz holowniczy Duewag. Karetka opatrzyła ranną osobę" - opisywał vixtor_ak, jeden z Reporterów 24.

Przez około dwie godziny w rejonie placu Bankowego były utrudnienia w ruchu.

Zderzenie tramwajów na pl. Bankowym | victor_ak / Kontakt 24
Zderzenie tramwajów na pl. Bankowym | victor_ak / Kontakt 24
Zderzenie tramwajów na pl. Bankowym | victor_ak / Kontakt 24

kw/r