Ulice

Zderzenie na Grochowie. Strażacy rozcinali samochód

Ulice


- W czwartek rano na skrzyżowaniu alei Stanów Zjednoczonych z Grenadierów doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym - informował reporter tvnwarszawa.pl. Dwie osoby jadące osobówką zostały przewiezione do szpitala.

Jak mówił Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, pojazdy biorące udział w wypadku to osobowy nissan i ciężarowy man z podnośnikiem.

- Nissan był rozcinany, auto zostało bardzo zniszczone - oceniał nasz reporter i dodał, że dwie kobiety jadące tym samochodem zostały zabrane do szpitala przez karetkę pogotowia.

Kierowcy ciężarówki natomiast nic się nie stało. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Utrudnienia

Informacje naszego reportera potwierdziła Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 7.42. Kierująca nissanem jechała ulicą Grenadierów, skręcała w lewo, w al. Stanów Zjednoczonych. Nie ustąpiła pierwszeństwa samochodowi ciężarowemu, który jechał aleją - opisywała.

Na skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych z Grenadierów przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. - Policjanci wyłączyli fragment al. Stanów Zjednoczonych od ronda Wiatraczna do Grenadierów - informował Zieliński.

kw/pm

Pozostałe wiadomości