Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Zderzenie motocykli. Jedna osoba nie żyje

  TVN Warszawa

  Ibeta, Kontakt 24Wypadek w Wołominie

  Śmiertelny wypadek w Wołominie. Na ulicy 1 Maja zderzyło się dwóch motocyklistów. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

  Śmiertelny wypadek w Wołominie. Na ulicy 1 Maja zderzyło się dwóch motocyklistów. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Dwóch motocyklistów zderzyło się po południu. Do zdarzenia doszło na ulicy 1 Maja, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Reja. Policjanci pojawili się na miejscu po godzinie 13.

  - Jeden z motocyklistów zginął na miejscu, to 36-letni mężczyzna. Drugi, 38-latek, w stanie stabilnym został przewieziony do szpitala - poinformowała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 starsza aspirant Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

  Jak mówiła, 36-latek był reanimowany. Zmarł na miejscu. Do wypadku wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  Nie wiadomo, w jakich okolicznościach zderzyli się motocykliści. - Przyczyny wypadku ustala obecnie policja i prokuratura - dodała policjantka.

  CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT 24

  W sobotę informowaliśmy też o innym wypadku z udziałem motocyklisty:

  Wypadek na Czerniakowskiej
  Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

  mp//ank