Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Zderzenie motocykli. Jedna osoba nie żyje

Warszawa

Ibeta, Kontakt 24Wypadek w Wołominie

Śmiertelny wypadek w Wołominie. Na ulicy 1 Maja zderzyło się dwóch motocyklistów. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Śmiertelny wypadek w Wołominie. Na ulicy 1 Maja zderzyło się dwóch motocyklistów. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Dwóch motocyklistów zderzyło się po południu. Do zdarzenia doszło na ulicy 1 Maja, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Reja. Policjanci pojawili się na miejscu po godzinie 13.

- Jeden z motocyklistów zginął na miejscu, to 36-letni mężczyzna. Drugi, 38-latek, w stanie stabilnym został przewieziony do szpitala - poinformowała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 starsza aspirant Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak mówiła, 36-latek był reanimowany. Zmarł na miejscu. Do wypadku wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nie wiadomo, w jakich okolicznościach zderzyli się motocykliści. - Przyczyny wypadku ustala obecnie policja i prokuratura - dodała policjantka.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT 24

W sobotę informowaliśmy też o innym wypadku z udziałem motocyklisty:

Wypadek na Czerniakowskiej
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

mp//ank