Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Zderzenie mercedesa z autobusem. Kierowca auta nie miał prawa jazdy

Ulice

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plWypadek na Pradze Północ

Na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej i Środkowej osobowy mercedes zderzył się z autobusem. Jak się okazało, kierowca samochodu nie miał prawa jazdy. Dostał tysiąc złotych mandatu.

Do wypadku doszło przed godziną 16.

– Na równorzędnym skrzyżowaniu Strzeleckiej i Środkowej kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo na autobusie. Po zderzeniu, samochód uderzył w latarnię – relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. – Kierowca nie miał prawa jazdy – dodaje.

Potwierdza to Robert Opas ze stołecznej policji. – Kierowca mercedesa za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu i brak uprawnień został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych – informuje policjant.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, poza kierowcą, samochodem jechały jeszcze dwie osoby. Kobieta, która z obrażeniami głowy trafiła do szpitala i małe dziecko. Miło one być przewożone bez fotelika.

wp/b