Zderzenie fiata z ciężarówką na S8

TVN Warszawa

Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPo kolizji utworzyły się duże korki

W środę rano na Trasie Armii Krajowej pomiędzy ul. Mickiewicza a Gwiaździstą zderzyły się dwa auta. Kolizja sparaliżowała ruch w kierunku Woli. Ogromny korek utworzył się na moście Grota. Przed godz. 10 na Trasie doszło do kolejnej kolizji.

Jak poinformowała policja, do pierwszego zderzenia doszło kilka minut po godz. 7. - Na Trasie Armii Krajowej przed Mickiewicza zderzyły się fiat i ciężarówka. Nikt nie został ranny - przekazała Agnieszka Włodarska z komendy stołecznej policji.

- Na miejscu pracują policjanci, którzy rozliczają kolizję - dodała. Po godz. 11 policjantka przekazała, że mandatem został ukarany kierowca ciężarówki.

Ogromne korki i kolejne zderzenie

Chwilę po zderzeniu na miejscu był także nasz reporter. - Samochody nie są poważnie uszkodzone, stoją na zwężającym się pasie. Fiat jest już na lawecie. Mimo to na S8 w kierunku Woli utworzyły się ogromne korki. Kierowcy znacznie zwalniają, widząc migające, ostrzegawcze światła służb - relacjonował Mateusz Szmelter.

Jak o godz. 8 wskazywało Targeo.pl, kierowcy utknęli w korku już na wysokości ul. Rembielińskiej. Luźniej na trasie zrobiło się dopiero po godz. 9.30.

Jednak w tym samym czasie doszło do kolejnej kolizji. Tym razem na wysokości ul. Broniewskiego. - przed godz. 10 zderzyły się tam honda i skoda. Nikt nie został ranny - poinformowała Agnieszka Włodarska. Jak dodała, na miejscu nie było większych utrudnień w ruchu.

Kolizja na Armii Krajowej
targeo.pl

jk/sk