Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Zderzenie dwóch dostawczych volkswagenów. Jedna osoba ranna

Ulice


Na skrzyżowaniu Bitwy Warszawskiej 1920 i Szczęśliwickiej zderzyły się dwa małe samochody dostawcze. Przejazd w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich jest utrudniony.

Do wypadku doszło przed godziną 10. – Brały w nim udział dwa dostawcze volkswageny – informuje Tomasz Oleszczuk z biura prasowego stołecznej policji. Jak dodaje, jedna osoba trafiła do szpitala.

Samochody zderzyły się na środku skrzyżowania. – Jeden z samochodów skręcał w lewo ze Szczęśliwickiej w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich. Drugi jechał Bitwy Warszawskiej 1920 od Grójeckiej – relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Rozbite volkswageny zablokowały prawy pas w kierunku ronda.

Na miejscu pracują policjanci. Jak powiedział Oleszczuk "postępowanie prowadzone w tej sprawie będzie miało na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego zdarzenia".

wp

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl