Ulice

Zderzenie dwóch aut, ranna rowerzystka

Ulice


- Wypadek na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i al. Solidarności - zaalarmowała internautka Agnieszka na warszawa@tvn.pl. Z tego powodu wieczorem, przez około godzinę, zablokowane było torowisko. Tramwaje jeździły objazdem.

- Po godzinie 19.00 na rogu al. Jana Pawła i al. Solidarności ciężarówka potrąciła rowerzystę. Rowerzystą zajęli się przechodnie - napisała na warszawa@tvn.pl Agnieszka. Na zdjęciach, które przesłała widać, że na miejsce przyjechała też karetka pogotowia.

Zderzenie dwóch aut, ucierpiała rowerzystka

- Według relacji świadków w wypadku wzięły udział audi, dostawczak i rowerzysta. Audi skręcało w lewo z al. Solidarności w al. Jana Pawła w kierunku Żoliborza. Z naprzeciwka jechał dostawczak. Wtedy doszło do zderzenia, w wyniku którego samochód dostawczy zahaczył o przejeżdżającego obok rowerzystę - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Policja również informuje o wypadku dwóch samochodów i rowerzysty. Zgłoszenie dostali o godzinie 20.00. Nie podają jednak przyczny wypadku. - Kobieta prowadząca jednoślad trafiła do szpitala - informuje asp. Tomasz Oleszuk ze stołecznej policji.

Utrudnienia

Do godziny 21.00 wstrzymany był ruch tramwajowy w al. Jana Pawła II w kieruku centrum. Jak informuje ZTM, linie 4, 15, 16, 17, 33 kierowane były na objazdy od ronda Radosława ulicą Okopową. Utworzył się korek tramwajowy w al. Jana Pawła.

ran/su//mz

Źródło zdjęcia głównego: Agnieszka /warszawa@tvn.pl

Pozostałe wiadomości