Zderzenie dwóch aut osobowych i ciężarówki na S8

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plZderzenie na trasie S8

Na trasie S8, za węzłem z aleją Prymasa Tysiąclecia, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i pojazdu ciężarowego. Jak podała policja, jedna osoba została przewieziona do szpitala. Niedługo potem przy Łabiszyńskiej miał miejsce kolejny wypadek. Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu w kierunku Poznania.

Do pierwszego wypadku doszło między węzłami Prymasa Tysiąclecia i Lazurowa. - Zderzyły się trzy auta. Dwa osobowe i jedna ciężarówka. Kierowca skody został zabrany do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi - poinformowała nas Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, dwa pasy ruchu w stronę Poznania zostały zablokowane.

Nasz reporter, po dotarciu na miejsce podał, że nieprzejezdne były trzy pasy. - Na środku stoi ciężarówka, a dwa pasy obok blokuje samochód osobowy, który stoi w poprzek jezdni. Są naprawdę duże korki - relacjonował chwilę po zdarzeniu Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.Komunikat o wypadku wysłały także służby Generalnej Dyrekcji Służb Krajowych i Autostrad. "Ruch samochodów odbywa się prawym pasem. Przewidywany czas trwania utrudnienia około 2,5 godziny" - podawano w informacji.

Drugi wypadek to rejon Łabiszyńskiej. - Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 16.37. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby, w tym jedno dziecko, zostały przewiezione do szpitala - podała Szymańska-Sitkiewicz.

Utrudnienia na S8 zakończyły się około 19.

Zderzenie na trasie S8
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

kw/b