Zderzenie autobusu z audi

Warszawa

Maciej0819 / Kontakt24Zderzenie autobusu z samochodem

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z autobusem na Gocławku. Stołeczni policjanci ustalają w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. Informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Macieja.

"Na skrzyżowaniu ul. Grochowskiej i Olszynki Grochowskiej samochód zderzył się z autobusem. Jest duży korek" - relacjonował internauta.Informację o zderzeniu pojazdów potwierdziła Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.- O godz. 9:40 na wysokości Olszynki Grochowskiej w stronę centrum, zderzył się autobus linii 125 z osobówką - powiedziała policjantka. - Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia - dodała.

Ranny pasażer autobusu

Policjantka poinformowała również, że w zdarzeniu ranny został pasażer autobusu, który przewrócił się podczas zderzenia pojazdów. - Został odwieziony do szpitala - podała Adamus.Jak podaje policja, ruch w stronę centrum odbywa się jednym pasem.

To nie jedyne takie zdarzenie, do którego doszło w środowy poranek. Pod Trasa Siekierkowską autobus linii 119 zderzył się z fordem.

Więcej na Kontakt24.tvn24.plmz/aw