Zderzenie aut na moście. Pijany właściciel samochodu zatrzymany

Warszawa

Domcia /Kontakt 24Wypadek na moście Północnym

Na moście Północnym doszło do poważnego zderzenia dwóch pojazdów. Kierowca jednego z nich uciekł, natomiast drugi jest ranny. Policja zatrzymała właściciela samochodu. Był pijany. Pierwsze informacje o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Informacja o wypadku wpłynęła na policję około godziny 15. - Doszło do niego po praskiej stronie Mostu Północnego, na pasie w kierunku Żoliborza - poinformowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.

Poszukiwania jednego z kierowców

Na razie nie znane są okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia. Wiadomo, że zderzyły się ze sobą dwa pojazdy: mercedes i ford. Kierowca pierwszego pojazdu jest ranny i pogotowie zabrało go do Szpitala Bielańskiego. Natomiast drugi kierowca uciekł jeszcze przed przyjazdem policji.

- Właściciel samochodu został ustalony. Mężczyzna ma zakaz kierowania pojazdami w związku z czym nie ma prawa jazdy - poinformowała po godzinie 20 Jurkiewicz. Mężczyzna był pijany. Został zatrzymany. - W chwili zatrzymania mężczyzna miał około 1,8 promila alkoholu w organizmie - dodaje Jurkiewicz.

Policjanci ustalają kto kierował fordem.

Utrudnienia na Moście Północnym

Jeden pas ruchu był zamknięty. Około godziny 18.30 zablokowany pas został udrożniony. Na moście nie było utrudnień w ruchu.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT 24

wp