Zderzenia na S8 i A2. "Korki"

Warszawa

warszawa@tvn.plZderzenie czterech samochodów na A2

Rano doszło do zderzeń na trasie S8 i autostradzie A2. Kierowcy stanęli w korkach.

Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, na trasie S8 na wysokości węzła Mory doszło do zderzenia. - Korki tworzą się w kierunku węzła Konotopa - informuje Artur Węgrzynowicz.

Jak precyzuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji, około godziny 9 na zjeździe na Kutno zderzyły się cztery samochody. - Na miejscu pracuje jeszcze policja i straż pożarna. Dwa pasy są przejezdne, jeden jest zablokowany - dodaje.

- Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, nikt nie został ranny - wyjaśnia Oleszczuk.

Zablokowana A2

W cierpliwość muszą też uzbroić się kierowcy jadący w kierunku Warszawy. Na A2 również zderzyły się cztery samochody.

- Miało to miejsce na wysokości węzła Konotopa. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy - ostrzega Artur Węgrzynowicz.

Informację potwierdza policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 9.11. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba - mówi Tomasz Oleszczuk z KSP.

Przed utrudnieniami ostrzega Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Zablokowane zostały trzy pasy jezdni w kierunku Warszawy. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około dwóch godzin" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej informowaliśmy o wypadku na Powiślu - kierowca samochodu terenowego uderzył w przystanek autobusowy i potrącił jedną osobę:

"Na przystanku znajdowały się dwie osoby" Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

kk/ran