Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zbudowali kolektor, odtworzą Marymoncką

Warszawa

infoulice.um.warszawa.plDo jednego pasa zwężą ulicę Marymoncką

W nocy piątku na sobotę zwężona do jednego pasa zostanie ul. Marymoncka pomiędzy Chlewińską a Żeromskiego, w kierunku placu Wilsona. Utrudnienia związane są z odtworzeniem nawierzchni po budowie kolektora.

Na tym odcinku kierowcy powinni spodziewać się utrudnień od piątku, od ok. godz. 22. Wcześniej wyłączona będzie ul. Marymoncka na fragmencie od al. Zjednoczenia do ul. Sacharowa, w kierunku mostu Młocin. Kierowcy będą poruszali się w obydwu kierunkach jezdnią prowadzącą w stronę placu Wilsona.Przejezdne będzie skrzyżowanie z ul. Podczaszyńskiego i Podleśną oraz wyjazd z ul. Zabłocińskiej. Kierowcy jednak nie wyjadą z Sacharowa na Marymoncką.

Utrudnienia do czerwca

Utrudnienia związane są odtworzeniem nawierzchni ul. Marymonckiej po budowie kolektora Burakowskiego bis, którym płyną ścieki sanitarne i deszczowe z centralnej i północnej części lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni Czajka.

Wykonawca kolektora przebuduje również skrzyżowanie ul. Marymonckiej z ul. A. Sacharowa. Utrudnienia potrwają do czerwca.

ło/r