Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Zatankował gaz i odjechał. Chwilę później auto stanęło w płomieniach

Warszawa


Niemal doszczętnie spłonął samochód osobowy na stacji paliw przy ulicy Płochocińskiej w Warszawie. Jak informuje straż pożarna, do zapłonu doszło chwilę po zatankowaniu gazu. Film przedstawiający płonące auto otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zgłoszenie o płonącym samochodzie wpłynęło do strażaków o godz. 7.30.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, samochód był całkowicie zajęty przez ogień - informuje st. kpt. Artur Laudy ze stołecznej PSP. - Ford stał w odległości 50 metrów od dystrybutora paliw i 30 od składowiska butli z gazem - dodaje.

Kierowca wysiadł w ostatniej chwili

- Z relacji właściciela wynika, że chwilę po tankowaniu gazu, odjechał on swoim pojazdem od dystrybutora. Wtedy zauważył, że samochód zaczyna się palić. Kiedy kierowca wysiadł, auto stanęło w płomieniach - mówi strażak. Jak dodaje rzecznik, prawdopodobnie doszło do awarii instalacji gazowej. Straty oszacowano na 20 tysięcy złotych.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE 24

kab/tka