Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Zasłabł za kierownicą. Samochód blokował tory

Ulice

Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.plAuto na torach

Samochód wjechał na tory tramwajowe przy ulicy Grójeckiej. - Kierowca był reanimowany - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

Do zdarzenia doszło na Grójeckiej, na wysokości numeru 214, tuż przed wiaduktem nad torami kolejowymi. - Peugeot zjechał z jezdni na tory – relacjonuje Dawid Krysztofiński.

Ruch tramwajów wstrzymany

Policja potwierdza, że doszło w tym miejscu do zdarzenia drogowego. - Kierowca zasłabł za kierownicą i zjechał na torowisko - mówi Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji.

- Przed autem zdążył wyhamować tramwaj linii numer 9 – dodaje reporter. Jezdnia w kierunku ul. Łopuszańskiej była zwężona z trzech do dwóch pasów. Na miejsce przyjechały służby.

Przez kilkadziesiąt minut zablokowane były tory w kierunku pętli P+R AL.KRAKOWSKA, a ruch tramwajów linii 7, 9 i 15 wstrzymany.

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran/mz