Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Zapalił się na Grójeckiej

Ulice


- Pożar samochodu spowodował po poøudniu spore utrudnienia na ul. Grójeckiej- ostrzegał Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Kierowcy próbowali ugasić pojazd sami, ale nie dali rady i musieli poczekać na pomoc strażaków.

Samochód stanął w płomieniach na wysokości hali Banacha. - Zapalił się fiat cinquecento. Strażacy ugasili już ogień. Na miejsce przyjechała również policja - informuje Marcinczak. - Woda, którą strażacy użyli do gaszenia pojazdu zamarzła, więc na miejsce musiała przyjechać również solarka.

Dwa pasy (lewy i środkowy) w stronę centrum były przez kilkadziesiąt minut zablokowane. Samochód zapalił się około godz. 18.00, w szczycie popołudniowym, więc momentalnie utworzył się korek.

Kolejny na Ursynowie

Jak informuje straż pożarna do podobnego zdarzenia doszło na Ursynowie. - Na ul. Kazury 8 spalił sie samochód osobowy - informuje Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Mapy dostarcza Targeo.pl

su/par

Pozostałe wiadomości