Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zapalił się na Grójeckiej

Warszawa

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

- Pożar samochodu spowodował po poøudniu spore utrudnienia na ul. Grójeckiej- ostrzegał Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Kierowcy próbowali ugasić pojazd sami, ale nie dali rady i musieli poczekać na pomoc strażaków.

Samochód stanął w płomieniach na wysokości hali Banacha. - Zapalił się fiat cinquecento. Strażacy ugasili już ogień. Na miejsce przyjechała również policja - informuje Marcinczak. - Woda, którą strażacy użyli do gaszenia pojazdu zamarzła, więc na miejsce musiała przyjechać również solarka.

Dwa pasy (lewy i środkowy) w stronę centrum były przez kilkadziesiąt minut zablokowane. Samochód zapalił się około godz. 18.00, w szczycie popołudniowym, więc momentalnie utworzył się korek.

Kolejny na Ursynowie

Jak informuje straż pożarna do podobnego zdarzenia doszło na Ursynowie. - Na ul. Kazury 8 spalił sie samochód osobowy - informuje Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

su/par