Zamykają Pułkową na weekend

Warszawa

targeo.plFrezowanie na Pułkowej

Weekendowe frezowanie przyniesie spore utrudnienia w ruchu dla kierowców, którzy wybiorą wylotówkę na Gdańsk. Zamknięty zostanie ponad dwukilometrowy odcinek ul. Pułkowej.

Prace rozpoczną się jeszcze w piątek od godz. 22.00. Zachodnia zezdnia ulicy Pułkowej będzie zamknięta do poniedziałku do godz. 4.00 na odcinku od granic miasta do ul. Marymonckiej.

Nieuniknione są duże utrudnienia dla kierowców chcących wyjechać z miasta na weekend. Pojadą oni kontrapasem wyznaczonym na jezdni wschodniej. Oznacza to, że zarówno wyjeżdżający z miasta, jak i do niego powracający, będą mieli do dyspozycji tylko po jednym pasie ruchu.

Objazd Pułkowej szerszym łukiem

Dlatego Zarząd Dróg Miejskich proponuje szeroki objazd. Zmiana trasy jazdy powinna nastąpić już od mostu Grota-Roweckiego lub Skłodowskiej-Curie. Następnie należy skręcić w lewo w ul. Modlińską i dojechać aż do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Dla wracających z Gdańska zmiana trasy nastąpi już na wysokości Twierdzy "Modlin".

SZCZEGÓŁY OBJAZDU NA STRONIE ZDM

Zmiany w komunikacji miejskiej

Na zmiany muszą przygotować się także pasażerowie autobusów. Trasy zmienią cztery linie: 114, 181, 800, N41.

114: w kierunku krańca MŁOCINY-UKSW od skrzyżowania Pułkowa/Dzierżoniowska: Pułkowa – Wóycickiego – postój na przystanku MŁOCINY- USKW 52; w kierunku krańca BRÓDNO-PODGRODZIE: MŁOCINY-UKSW 52 – Wóycickiego – Wólczyńska – Nocznickiego – Kasprowicza i dalej swoją trasą;181: w kierunku krańca CM.PÓŁNOCNY-BRAMA GŁ. od skrzyżowania Pułkowa/Dzierżoniowska: Pułkowa – Wóycickiego i dalej swoją trasą; w kierunku krańca PL.WILSONA od skrzyżowania Wóycickiego/Żubrowa: Wóycickiego – Pułkowa – Wybrzeże Gdyńskie – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny i dalej swoją trasą;800: w kierunku krańca METRO MŁOCINY od skrzyżowania Pułkowa/Wóycickiego: Wóycickiego – Wólczyńska – Nocznickiego i dalej swoją trasą do krańca;N41: w kierunku krańca MŁOCINY-UKSW od skrzyżowania Pułkowa/Dzierżoniowska: Pułkowa – Wóycickiego – postój na przystanku MŁOCINY-UKSW 52; w kierunku krańca DW.CENTRALNY: MŁOCINY-UKSW 52 – Wóycickiego – Wólczyńska i dalej swoją trasą.

CZYTAJ WIĘCEJ NA STRONIE ZTM

as/b