Zamknęli przejazd Domaniewską. "Mordor" stanął w korku

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDomaniewska w korku

Tramwajarze zamknęli częściowo skrzyżowanie ul. Wołoskiej z ul. Domaniewską. - Znowu tworzą się korki - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. Jest też dobra informacja dla kierowców. Otwarto ulicę Wołoską w kierunku Ursynowa.

W środę rano na miejsce pojechał nasz reporter. - Można jedynie na skrzyżowaniu skręcić w prawo z ul. Domaniewskiej w ul. Wołoską, czy to w kierunku centrum czy Ursynowa - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Nie można skręcić też w lewo z Wołoskiej w Domaniewską - przez cały remont zamknięte są skrajne pasy Wołoskiej wzdłuż torowiska.

Chociaż jeszcze przed 8.00 zmiany nie powodowały większych utrudnień, to po 8.00 sytuacja zmieniła się diametralnie. - Domaniewska od strony al. Niepodległości stanęła - relacjonuje przed 9.00 Węgrzynowicz.

W związku z pracami stanęły także wszystkie okoliczne ulice: Wołoska, Woronicza, Postępu.

Zamknęli Domaniewską
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Organizacja ruchu z zamkniętym przejazdem przez torowisko
UM Warszawa

Otworzyli Wołoską

Jest też dobra informacja. Tak jak pisaliśmy we wtorek, Tramwajom Warszawskim udało się dwa dni wcześniej otworzyć fragment ulicy Wołoskiej na odcinku od Uniechowskiego do Marynarskiej, którego zamknięcie powodowało ogromne utrudnienia w popołudniowym szczycie. Problemy wynikały z prac na przejeździe przez torowisko na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Marynarskiej.

Autobusy na objazdach

W związku ze zmianami na Domaniewskiej na trasy objazdowe zostały skierowane linie 136, 138, 218, Z-1, N01, N33, N34 i N36.

Taka organizacja ruchu ma potrwać do końca sierpnia, jednak być może i tu tramwajarze szybciej wykonają prace. – Tutaj także liczymy na przyśpieszenie prac, jednak o tym będziemy informowali na bieżąco – powiedziała w poniedziałek w rozmowie z tvnwarszawa.pl Monika Wierzbicka z biura prasowego Tramwajów Warszawskich.

su/sk