Zamknęli fragment Marsa. Utrudnienia przez trzy noce

TVN Warszawa

Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plZamknięto przejazd przez Marsa

W środę wieczorem rozpoczęły się utrudnienia na ulicy Marsa. Drogowcy zamknęli przejazd przez skrzyżowanie w rejonie Chełmżyńskiej i Okularowej. Prace wiążą się z budową estakady i potrwają przez trzy kolejne noce.

Przed godziną 22 rozpoczęły się przygotowania, a po 22 służby zamknęły przejazd między Chełmżyńską a Okularową. - Ustawiono barierki, które uniemożliwiają kierowcom przecięcie Marsa wzdłuż wyżej wymienionego skrzyżowania - powiedział Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, który obserwował pracę drogowców.

Utrudnienia potrwają przez trzy noce - ze środy na czwartek, z czwartku na piątek i z piątku na sobotę. Prace będą odbywać się między godziną 22 a 6 rano.

Ruch na jezdniach ulicy Marsa odbywa się normalnie (także podczas prac), ale zamknięty jest środek skrzyżowania i dlatego przejazd z Okularowej do Chełmżyńskiej (i w drugą stronę) jest niemożliwy.

Objazd poprowadzono Płowiecką, Korkową oraz Rekrucką.

Zmiany na Marsa
Infoulice

Przebudowa Marsa i Żołnierskiej

Utrudnienia wiążą się z budową estakady. Miejscy urzędnicy zapewniają, że nowa droga "znacznie poprawi połączenie z Rembertowem i wyjazd z miasta w kierunku podwarszawskich gmin Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Sulejówek".

"Zakres prac jest duży, to m.in. budowa wiaduktów nad skrzyżowaniami, całkowita przebudowa obecnych jezdni, wyburzenie i budowa nowych wiaduktów nad torami kolejowymi, budowa chodników i dróg rowerowych" - informują pracownicy ratusza w komunikacie.

Cała inwestycja ma zakończyć się jesienią 2018 roku.

Remont na Marsa trwa od wielu miesięcy:

Utrudnienia z powodu remontu na MarsaMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kw/r