Zalana Trasa Toruńska

Warszawa

fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Od rana niemal do godz. 11.00 dwa pasy Trasy Toruńskiej pod wiaduktem na Annopolu w stronę Żoliborza były całkowicie nieprzejezdne. Kilka godzin trwało odpompowywanie wody zalegającej na jezdni.

- Wszystko przez ogromne rozlewisko - informował w piątek rano Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Na wysokości ul. Łabiszyńskiej policja zablokowała ruch. Kierowcy musieli jeździć objazdami.

Samochody na objazdy

Po czwartkowej burzy na ulicy na około 200 metrach utworzyło się rozlewisko, które miało do 60 cm wysokości. - Korek sięga kilku kilometrów. Niektórzy kierowcy zawracają, inni próbują jechać pod prąd - relacjonował Marcinczak.

Samochody jadące od strony Marek kierowane były na ul. Łabiszyńską. Nie lepiej mieli kierowcy jadący w przeciwnym kierunku - też zalane były dwa pasy, jednakże znacznie mniej, dlatego ruch odbywał się normalnie.

Trasa Toruńska to jedna z najbardziej uczęszczanych arterii dojazdowych do stolicy. Tędy wjeżdżają samochody od strony Marek, Białołęki i Targówka

Skutki burzy

- Po czwartkowej burzy mamy wiele zgłoszeń, głównie z Żoliborza, Wesołej i Targówka- informuje st. aspirant Grzegorz Trzeciak. - Nasze działania polegają na wypompowywaniu wody z zalanych piwnic i podziemnych garaży- dodaje.

fot
fot
fot
fot
fot
fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
fot
fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

su/ec