Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Kierowca busa zderzył się czołowo z autem żołnierzy. Policja: był nietrzeźwy i nie miał uprawnień

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na krajowej "62" w Zakroczymiu

Na krajowej "62" w Zakroczymiu doszło w sobotę do czołowego zderzenia auta dostawczego i wojskowej terenówki. W kolizji nikt nie ucierpiał. Policja podaje, że kierowca busa był pod wpływem alkoholu i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zderzenia doszło w sobotę po południu na drodze krajowej numer 62, w Zakroczymiu w powiecie nowodworskim. - Około godziny 17 jadący od miejscowości Emolinek samochód dostawczy fiat ducato, na skutek niedostosowania prędkości do warunków ruchu zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem osobowym marki Ford - informuje Małgorzata Witkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak dodaje, na miejscu udzielono pomocy pasażerom z obydwu pojazdów, ale nikt nie wymagał hospitalizacji. - 36-letni sprawca tego zderzenia był w stanie nietrzeźwości, badanie alkomatem wykazało 0,9 miligrama alkoholu na litr wydychanego powietrza - zaznacza Witkowska. Oznacza to, około dwóch promili alkoholu. - Mężczyzna nie miał również uprawnień do kierowania pojazdami - mówi.

Z naszych ustaleń wynika, że osobowym fordem podróżowali żołnierze. Policja potwierdza, że auto miało wojskowe tablice rejestracyjne.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy też o zderzeniu tira i auta osobowego na DK 50 w Kołbieli:

Zderzenie na DK 50 w KołbieliMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl