Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Zablokowane torowisko po zderzeniu samochodów

Ulice

Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plWypadek na Bemowie

Zablokowane było torowisko na Powstańców Śląskich w rejonie przystanku Kazubów. Wcześniej doszło tam do zderzenia volvo i renaulta. - Na miejscu jest policja, strażacy. Dwie osoby odwieziono do szpitala - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Do groźnego zdarzenia doszło na Bemowie na ulicy Powstańców Śląskich. Po zderzeniu dwóch samochodów, jeden z nich zatrzymał się na torowisku.

Na miejscu był Artur Węgrzynowicz. - Z pierwszych informacji wynikało, że nie ma osób poszkodowanych, chociaż do jednej z podróżujących samochodem wezwano karetkę - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl. - W jednym z samochodów podróżował rodzic z dzieckiem. Po przyjeździe ratowników okazało się, że zostaną oni odwiezieni do szpitala. Do kierowcy drugiego auta także wezwano pomoc medyczną - dodaje.

- Doszło do zderzenia renaulta i volvo. Dwie osoby przewieziono do szpitala - potwierdził Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej stołecznej komendy.

Utrudnienia dla pasażerów

Z powodu zderzenia wstrzymany był ruch tramwajów linii 11 i 28.

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego składy skierowane były na objazdy. Po 40 minutach ruch ponownie puszczono w obu kierunkach.

skw/mś

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl