Zablokowali przejazd aleją Wyścigową

Ulice

| Newspixfot. mieszkaniec

Przez kilka dni zamknięty był odcinek al. Wyścigowej od Pallutha do Modzelewskiego. O zaskoczeniu kierowców i utrudnieniach w ruchu poinformował internauta. - Dziś droga ma być przejezdna - zapowiedziała przedstawicielka mokotowskiego urzędu.

Sprawę zamknięcia fragmentu al. Wyścigowej sprawdziliśmy po sygnale internauty.

- Możecie sprawdzić na jak długo budowlańcy, którzy budują blok przy al. Wyścigowej zamknęli ulicę na odcinku od Pallutha do Modzelewskiego? Dzisiaj tam był horror dla kierowców, którzy jak codzień dojeżdzali z Puławskiej w kierunku Bokserskiej - napisał na warszawa@tvn.pl Marek.

Skarżył się, że sytuacja zaskoczyła mieszkańców i przejeżdżających ulicą kierowców. - Żadnej informacji o objeździe, a zresztą stamtąd praktycznie żadnego sensownego objazdu nie ma.

Skończą prace jeszcze w poniedziałek

Jak informuje mokotowski urząd dzielnicy, w tym miejscu od 24 marca trwały prace nad przebiciem przyłącza wodno-kanalizacyjnego. - Rzeczywiście, pojawił się problem i skargi mieszkańców - potwierdziła Teresa Rosłoń z urzędu dzielnicy. - Były utrudnienia w ruchu, niestety w tej okolicy nie ma możliwości wyznaczenia objazdów - dodała.

Na miejsce przyjechały straż i policja. Służby udokumentowały przebieg prac i ustalą, czy doszło do uchybienia.

Urzędniczka poinformowała, że budowlańcy przed południem kończyli prace i porządkowali jezdnię. Jeszcze dzisiaj al. Wyścigowa ma być przejezdna.

Mapy dostarcza Targeo.pl

js/roody

Źródło zdjęcia głównego:  | Newspix