Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Zablokował wjazd na pętlę. Dostał 200 złotych mandatu

Ulice

Bartek /Kontakt 24Tak zaparkował, że wjazd zablokował

Kilkanaście minut zablokowany był wjazd na pętlę autobusową przy Dworcu Centralnym. Autobusy utknęły w korku. Sprawca zamieszania tłumaczył, że "chciał tylko odebrać przesyłkę". Dostał mandat w wysokości 200 zł i jeden punkt karny. Informację oraz zdjęcie przesłał na Kontakt 24 Bartek.

Wjazd na pętlę zablokował kierowca forda galaxy, który zostawił swój samochód na chodniku. Zaparkował jednak tak niefortunnie, że autobus linii 501 nie mógł wjechać na pętlę. Momentalnie za "501" utworzył się autobusowy korek. Na miejsce wezwano policję.

Kierowca forda odnalazł się dopiero po kilkunastu minutach. – Mężczyzna tłumaczył, że chciał tylko odebrać przesyłkę. Dostał mandat w wysokości 200 złotych i jeden punkt karny – informuje Tomasz Oleszczuk z biura prasowego stołecznej policji.

Zaparkował i zablokował autobusyTVN24

par

Źródło zdjęcia głównego: Bartek /Kontakt 24