Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

"Z ciężarówki wylały się płyny". Kilka kolizji na Głębockiej

TVN Warszawa

Kolizja na GłębockiejLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

- Na Głębockiej, nad Trasą Toruńską, z samochodu ciężarowego wylało się paliwo - poinformował nasz reporter. Były utrudnienia wgłąb Białołęki, w stronę ulic Lewandów i Kąty Grodziskie.

- Wszystko wydarzyło się na prawym pasie ruchu. Z ciężarówki wylało się paliwo, zrobiło się ślisko i doszło do kilku drobnych kolizji - powiedział Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl. - Zderzyło się co najmniej sześć samochodów, ale to drobne obtarcia. Nikomu nic się nie stało - dodał. Na miejsce przyjechały karetka pogotowia, policja i dwa wozy straży pożarnej. Marta Bejer z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji potwierdziła zgłoszenie. - Jesteśmy na miejscu, zabezpieczamy miejsce zdarzenia - poinformowała. Kierowcy przez kilkadziesiąt minut musieli liczyć się z utrudnieniami. - Stoi jeden pas Głębockiej w kierunku ulicy Lewandów, a dodatkowo korki tworzą się na samej Trasie Toruńskiej, na zjeździe w Głębocką - ostrzegał Marcinczak.

Około 17 na miejscu nie było już utrudnień.

kw/b