Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Z 3,8 promila spowodował dwie kolizje

Warszawa

| Marcin Grochalfot. Maciej Wężyk/tvnwarszawa.pl

Policjanci z Piaseczna zatrzymali 33-letniego Tomasza S. Mężczyzna miał 3,8 promila alkoholu w organizmie. Wcześniej doprowadził do dwóch kolizji. Mężczyzna straci prawo jazdy, grożą mu także dwa lata więzienia.

W sobotę po południu piaseczyńscy policjanci zatrzymali Tomasza S. Mężczyzna spowodował dwie kolizje. Najpierw w Starej Iwicznej na ulicy Nowej uderzył w jadącą toyotę. Niedługo potem na ulicy Mleczarskiej w Piasecznie uderzył w renaulta megane.

Straci prawo jazdy

Po zatrzymaniu 33-latka okazało się, że jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało 3,8 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Tomasz S. został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat więzienia. Straci też swoje prawo jazdy, a sąd zdecyduje, na jak długo. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji.

par