Wywrotka uderzyła w wiadukt. Ranny kierowca

TVN Warszawa


Do szpitala trafił kierowca wywrotki, który jechał z podniesioną skrzynią i zahaczył o wiadukt. Mężczyzna został zakleszczony w kabinie, która podniosła się i uderzyła w dolną część przeprawy. Rannego mężczyznę uwalniali strażacy. Zdjęcia z wypadku, do którego doszło dziś rano na budowie obwodnicy Warszawy, przesłał na skrzynkę Kontaktu 24 internauta Piotr Bober.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stołecznej policji o godzinie 8.20. - Kierowca wywrotki jechał z podniesioną skrzynią ładunkową i zahaczył o betonowe przęsło wiaduktu - powiedział w rozmowie z Kontaktem 24 Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

- Samochód przeważyło i stanął w pionie. Kabina z kierowcą uderzyła w wiadukt - dodał Robert Gołębiowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Zakleszczonego w kabinie mężczyznę wyciągnęli strażacy. - Zabezpieczyliśmy teren i wycięliśmy kierowcę z kabiny. Przekazaliśmy go służbom medycznym. Do momentu zabrania przez karetkę mężczyzna był przytomny - poinformował Gołębiowski. Kierowca wywrotki trafił do szpitala w Warszawie. Zlecono badania krwi na obecność alkoholu w organizmie.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE 24

kde//ja/as