Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Ulice

Wyremontują pięć ulic

Ulice

| BBC, russianorca.orgTrzy ulice do remontu fot. TVN Warszawa

W weekend drogowcy wyremontują pięć ulic. Wymiana nawierzchni rozpocznie się w piątek o godz. 22.00. Sprawdź, gdzie napotkasz utrudnienia.

Ul. Regulska będzie zamknięta na odcinku pomiędzy ul. Kompanii "Kordian" do ul. Stanisława Bodycha. Kierowcy mogą korzystać z objazdu ulicami: Kompanii "Kordian" - Michała Spisaka - Stanisława Bodycha.

Ul. Płaskowickiej zostanie wyremontowana pomiędzy ul. Braci Stryjeńskich a Jana Rosoła. Proponowany objazd: Braci Stryjeńskich, a później Belgradzką do Jana Rosoła.

Ul. Estrady będzie zamknięta na odcinku od ulicy Energetycznej do Arkuszowej. Proponowany objazd: Arkuszowa - Wólczyńska - Estrady

Ul. Bokserska będzie zamknięta na odcinku od ul. Obrzeżnej do ul. Gotarda. Proponowane objazdy prowadzą ulicami: Obrzeżna, Gruszczyńskiego, Gotarda lub Bokserska, Bartłomieja, al. Wyścigowa, Modzelewskiego.

Ul. Wojciechowskiego będzie zamknięta na odcinku od ul. Jagiełły do ul. Orląt Lwowskich. Proponowany objazd prowadzi ulicami: Jagiełły i Warszawską.

Do kiedy utrudnienia?

Na Bokserskiej już w sobotę, z kolei na Regulskiej, Płaskowickiej i Wojciechowskiego prace zakończą się w poniedziałek nad ranem. Estrady pojedziemy we wtorek.

Zamknięta Targowa

Utrudnień należy spodziewać się również na ulicy Targowej. W nocy z niedzieli na poniedziałek ulica zostanie zamknięta na odcinku pomiędzy ul. 11 Listopada a ul. Ratuszową. Wszystko to z powodu budowy rozjadu torów tramwajowych. Objazd ulicami: Wileńska, Inżynierska, Dąbrowszczaków.

bf/mz

Źródło zdjęcia głównego:  | BBC, russianorca.org